स्थानीय

युनिक नेपाल लधुबित्तिय बैक कोरुपमा स्थापना हुने ।

समुन्नत र समृद्धि समाज निर्माण यूनिकको अभियान मूलनारा सहित युनिक नेपालले आफ्नो २१ औ बसन्त पारगरी २२ औ बर्षमा प्रबेश गरेको पावन सुखद उपलक्ष्यमा राजापुर नगरपालिका वडा ३ नयाँगाउ जोतपुरमा यस बर्ष थारु साहित्य कार्यक्रम गरी मनाएको छ । यूनिक नेपालका अध्यक्ष देबमान चौधरीको सभापतित्वमा भएको कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी यूनिक नेपालका संरक्षक एव्म माननिय भुमिसुधार तथा व्यवस्था मन्त्री गोपाल दहित रहनुभएको थियो । माननिय भुमिसुधार तथा व्यवस्था मन्त्री दहितले बिभिन्न आरोह र अवरोह पार गर्दै बिभिन्न चुनौति र बलिदानको समान गर्दै सबैको अथक प्रयासबाट आज यूनिक नेपालले यस स्थान सम्म पुग्न सफल भएको बताउदै युनिक नेपालकबाट १ लाख सेवा ग्राहीले सेवा लिइरहेको, २५० जना भन्दा बढी कर्मचारीहरुले रोजगारी पाइरहेको र अब ३÷४ महिना भित्रै घ बर्गको बैकको रुपमा सेवा ग्राहीमाझ नयाँ सेवा लिएर आउने तयारी भइरहेको बताउनुभयो । राजापुर क्षेत्रलाई धेरैले बिभिन्न कुरा गरे पनि हामीले राजापुर क्षेत्रलाई राजापुर बनाउन खोजेकोले यहाँको कृषियोग्य जमिनलाई संरक्षण गर्दै पर्यापर्यटनको बिकास गरी बिश्वमा चिनाउन चाहेको बताए । बिशिष्टअतिथी जिल्ला समुन्य समितिका अध्यक्ष शंकर प्रसाद चौधरीले यूनिक नेपालको सफलताको शुभकामना व्यक्त गर्दै राधा कृष्ण थारुलेसमुन्त बर्दिया जिल्लाको मुक्तीको लागी लड्को बताए ।बिशिष्ट अतिथी राजापुर नगरपालिका का प्रमुख शिबप्रसाद चौधरीले यूनिक नेपालले राजापुर क्षेत्र भित्र बर्ग र विकासकोलागि काम गर्दै आइरहेको कामको प्रशंसा गर्दै कुनै भेदभाव नराखी काम गरेमा राजापुर नगरपालिकाले सहयोग गर्ने बताउनु भयो । अध्यक्ष देबमान चौधरीले समुन्त सृजनशिल समाजको परिकल्पनागर्दै आर्थिक बित्तयलाई जोड दिन चाडै बैकको रुपमा स्थापना हुनेतयारी भइरहेको बताए ।युनिक नेपालका महा सचिब महादेब चौधरीलेसंचालन गर्नुभएको कार्यक्रमा कोषाध्यक्ष निर्मला चौधरीले स्वागत मन्तव्य राख्नु भएको थियो । कार्यक्रममा मुक्त कमैया समाजका जिल्ला अध्यक्ष दुख राम थारु,वरिष्ठ साहित्यकार कृष्णराज सर्वहारी,थारु कल्याणकारी सभा जिल्ला अध्यक्ष गोविन्द प्रसाद थारुलगायतकाले शुभ कामना मन्तव्य राखेका थिए ।

Image Credit: Geruwakarnalipost

सम्बन्धित समाचार

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button